Zmagania w czasie Konkursów Wojewódzkich dobiegły końca.

Gratulujemy wszystkim laureatom i finalistom osiągniętych wyników.

Gratulujemy nauczycielom osiągniętych wyników przez uczniów.

LAUREACI

KONKURSÓW WOJEWÓDZKICH DLA GIMNAZJÓW

 II WOJEWÓDZKI KONKURS Z JĘZYKA FRANCUSKIEGO

  1. Klaudia Hodur
  2. Maja Wójcik

 XV WOJEWÓDZKI KONKURS Z MATEMATYKI

  1. Karolina Jachacy
  2. Adam Tokarz
  3. Tomasz Hożejowski
  4. Zuzanna Kieres

 XV WOJEWÓDZKI KONKURS Z BIOLOGII

  1. Zuzanna Pawłowska
  2. Błażej Brodziński
  3. Julianna Widelska
  4. Zuzanna Janus
  5. Natalia Głuszek
  6. Gabriela Trelińska

 XV WOJEWÓDZKI KONKURS Z HISTORII

  1. Julia Domańska
  2. Jakub Klamka
  3. Wiktor Kopyś
  4. Wojciech Machowski

 XVI WOJEWÓDZKI KONKURS Z FIZYKI

  1. Zychowicz Michał

 XVI WOJEWÓDZKI KONKURS Z INFORMATYKI

  1. Skowron Patryk
  2. Piotr Juzoń

 XV WOJEWÓDZKI KONKURS Z GEOGRAFII

  1. Aleksander Mijas

 XV WOJEWÓDZKI KONKURS Z CHEMII

  1. Zuzanna Zolbach
  2. Dominik Pigólak
  3. Milena Domagała
  4. Zuzanna Kieres
  5. Bartłomiej Cygan
  6. Aleksandra Kosecka
  7. Miłosz Czerwaty
  8. Michał Jantarski
  9. Anna Cebula
  10. Szymon Rudzki
  11. Zofia Detka
  12. Joanna Bukowska
  13. Julia Domańska
  14. Bartosz Bieniek

 XVI WOJEWÓDZKI KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

  1. Miłosz Czerwaty
  2. Aleksander Mijas

 

FINALIŚCI

 II WOJEWÓDZKI KONKURS Z JĘZYKA FRANCUSKIEGO

  1. Julia Błońska
  2. Urszula Kapral

 XV WOJEWÓDZKI KONKURS Z MATEMATYKI

  1. Alicja Kopińska
  2. Bartosz Biesaga
  3. Urszula Kapral
  4. Maria Woźniak
  5. Dorota Ołtarzewska
  6. Aleksandra Kopacz
  7. Zofia Detka

 

XV WOJEWÓDZKI KONKURS Z BIOLOGII

  1. Joanna Wrona
  2. Karolina Jachacy
  3. Julia Szarek
  4. Maja Wójcik
  5. Wiktoria Bujak
  6. Urszula Kapral
  7. Aleksandra Kopacz
  8. Daria Sabat
  9. Piotr Byś
  10. Jakub Klamka
  11. Dominik Pigólak

 XV WOJEWÓDZKI KONKURS Z HISTORII

  1. Bartłomiej Klamka
  2. Dorota Ołtarzewska
  3. Zuzanna Pawłowska
  4. Aleksandra Kosecka
  5. Jakub Kozubek

 XVI WOJEWÓDZKI KONKURS Z FIZYKI

  1. Piotr Juzoń

 XVI WOJEWÓDZKI KONKURS Z INFORMATYKI

  1. Sowiński Karol
  2. Wojciech Radek
  3. Kinga Miszczyk
  4. Gabriel Kania

 XV WOJEWÓDZKI KONKURS Z GEOGRAFII

  1. Joanna Wrona
  2. Paweł Żelazny

 XV WOJEWÓDZKI KONKURS Z CHEMII

  1. Adrian Piwowar
  2. Roksana Wrońska
  3. Tomasz Hożejowski
  4. Urszula Kapral
  5. Paweł Burda
  6. Iga Łysak
  7. Marta Siwek
  8. Joanna Wrona
  9. Martyna Kolasa
  10. Wiktoria Bujak
  11. Piotr Juzoń
  12. Wojciech Radek
  13. Klaudia Opalińska
  14. Julia Palmowska

XV WOJEWÓDZKI KONKURS Z JĘZYKA POLSKIEGO

  1. Urszula Kapral
  2. Zuzanna Janus
  3. Dorota Ołtarzewska

 XVI WOJEWÓDZKI KONKURS Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO

  1. Jakub Filipiak

 XVI WOJEWÓDZKI KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

  1. Zuzanna Janus
  2. Damian Borkowski
  3. Jan Jagodziński
  4. Wojciech Radek
  5. Milena Domagała
  6. Alicja Chojnacka

 

 

12.04.2018 Laureaci i finaliści Konkursów Wojewódzkich dla Gimnazjum