Liceum 

LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW
W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

XXII Konkurs Chemiczny

1. Sylwester Rogula kl. III B – laureat
2. Piotr Janowski kl. III B – laureat
3. Aleksandra Piątek kl. III B – laureatka
4. Aleksandra Gajewska kl. III B – laureatka
5. Aleksandra Kargul kl. III B – laureatka
6. Magdalena Zawadzka kl. III B – laureatka
7. Agnieszka Domańska kl. III B – laureatka
8. Katarzyna Barwinek kl. III A – finalistka
9. Aleksandra Biskup kl. III B – finalistka
10. Aleksandra Domańska kl. III B – finalistka
11. Łukasz Dróżdż kl. II B – finalista
12. Izabela Jagodzińska kl. III B – finalistka
13. Kinga Kucharczyk kl. III B – finalistka
14. Kamil Kwiatkowski kl. III B – finalista
15. Julia Lasak kl. III B – finalistka
16. Monika Niedziela kl. III B – finalistka
17. Aleksandra Opoka kl. III B – finalistka
18. Michał Piotrkowski kl. III B – finalista
19. Małgorzata Strzykowska kl. III B – finalistka
20. Olga Suchorowska kl. III B – finaliska
21. Cezary Ślusarczyk kl. II B – finalista

27 Konkurs Prac Młodych Naukowców Unii Europejskiej 2015

1. Paweł Piwek kl. II B – laureat

IV Międzyszkolny Konkurs Języka Łacińskiego

1. Grzegorz Wnuk kl. II A – laureat
2. Szymon Król kl. I A – finalista
3. Dawid Szymkiewicz kl. I B – finalista
4. Wiktoria Sowińska kl. I B – finalista
5. Grzegorz Adamski- kl. I A – finalista
6. Zuzanna Lech kl. I A – finalista
7. Oliwia Dubowik – kl. I A – finalista

Konkurs Prac Młodych Naukowców Unii Europejskiej EUCYS

1. Paweł Piwek kl. II B – laureat (III nagroda)

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Psychologicznej

1. Małgorzata Kułaga kl. II B – finalistka
2. Łucja Komisarczyk kl. I B – finalistka

Konkurs „Wszystkie prawa zastrzeżone” organizowany przez Wyższą Szkołę Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych dla szkół ponadgimnazjalnych

1. Katarzyna Sobczyk kl. I A – wyróżnienie
2. Mikołaj Zamaryka kl. I A – wyróżnienie

51 Ogólnopolski Konkurs Chemiczny im. A. Swinarskiego

1. Cezary Ślusarczyk kl. II B – finalista

MTBCross Maraton, kategoria FKJ – Family FKJ

1. Katarzyna Sobczyk kl. I A – 1. miejsce

XI Świętokrzyski Mikołajkowym Turniej Karate Kyokushin, Konkurencja: Kata, Kategoria: Dziewczęta 15-16 lat

1. Katarzyna Sobczyk kl. I A – 3. miejsce

3 Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Spotkanie ze Słowem” organizowanym przez Ośrodek Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej w Kielcach

1. Zuzanna Lech kl. I A – wyróżnienie

Polsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny Lwiątko

1. Mateusz Fortunka kl. I B – wyróżnienie
2. Norbert Siwek kl. II A – wyróżnienie
3. Patryk Stroński kl. I A – wyróżnienie
4. Krzysztof Wilczek kl. I B – wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Deutschfreund 2014

1. Bartosz Beraś kl. I B – laureat (4. miejsce w kraju i 1. miejsce w województwie świętokrzyskim)
2. Łukasz Dróżdż kl. II B – 2. miejsce w województwie świętokrzyskim
3. Emil Szmalec kl. I B – 9. miejsce w województwie świętokrzyskim
4. Wojciech Poniewierski kl. II B – 14. miejsce w województwie świętokrzyskim (w kategorii klas drugich)
5. Ida Opalińska kl. III B – najlepszy wynik w szkole (w kategorii klas trzecich)

Ogólnopolski Konkurs ENGLISH ACE 2015

1. Maciej Witkowski kl. I B – 1. miejsce w kraju, 1. miejsce w województwie świętokrzyskim
2. Emil Szmalec kl. I B – 4. miejsce w kraju, 2. miejsce w województwie świętokrzyskim
3. Inga Mijas kl.I B – 7. miejsce w kraju, 3. miejsce w województwie świętokrzyskim
4. Zuzanna Śmiech kl II B – 8. miejsce w kraju, 1. miejsce w województwie
5. Damian Obara kl. I B – 9. miejsce w kraju, 9. miejsce w województwie świętokrzyskim
6. Wojciech Poniewierski kl. II B – 12. miejsce w kraju, 2. miejsce w województwie świętokrzyskim

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego JERSZ

1. Maciej Witkowski kl. I B – 6. miejsce w kraju, 1. miejsce w województwie świętokrzyskim
2. Inga Mijas kl. I B – 8. miejsce w kraju, 2. miejsce w województwie świętokrzyskim
3. Karolina Garbas kl. I B – 9. miejsce w kraju, 3. miejsce w województwie świętokrzyskim
4. Aleksandra Piątek kl. III B – 22. miejsce w kraju, 1. miejsce w województwie świętokrzyskim
5. Wojciech Poniewierski kl. II B – 33. miejsce w kraju, 1. miejsce w województwie świętokrzyskim
6. Norbert Siwek kl. II A – 3. miejsce w województwie świętokrzyskim

Ogólnopolski Konkurs Piosenki Patriotycznej
i Żołnierskiej, kategoria: solista

1. Inga Mijas kl. I B – 2. miejsce

Ogólnopolski Konkurs Piosenki Patriotycznej
i Żołnierskiej, kategoria: zespół

1. Inga Mijas kl. I B – 1. miejsce

Konkurs „Pojedynek Na Głosy”

1. Inga Mijas kl. I B – 3. miejsce

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny NABOJ 2015

1. Damian Obara kl. I B – 5. miejsce w klasyfikacji międzynarodowej (drużynowo), 3. miejsce w Polsce
2. Rafał Pragacz kl. II A – 5. miejsce w klasyfikacji międzynarodowej (drużynowo), 3. miejsce w Polsce
3. Norbert Siwek kl. II A – 5. miejsce w klasyfikacji międzynarodowej (drużynowo), 3. miejsce w Polsce
4. Krzysztof Wilczek kl. I B – 5. miejsce w klasyfikacji międzynarodowej (drużynowo), 3. miejsce w Polsce

XXIX Międzynarodowe Mistrzostwa w Grach Matematycznych i Logicznych 2015

1. Krzysztof Wilczek kl. I B – finalista, zakwalifikowany do finału międzynarodowego w Paryżu (finał odbędzie się w sierpniu 2015)

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Pangea

1. Michał Pawlik kl. I B – finalista
2. Krzysztof Wilczek kl. I B – 15. miejsce

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

1. Paweł Piwek kl. II B – laureat
2. Michał Pawlik kl. I B – wyróżnienie
3. Krzysztof Wilczek kl. I B – wyróżnienie

Konkurs Wiedzy o Mediach

1. Wojciech Porzucek kl. II A – finalista

Konkurs Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości

1. Marta Kępska  kl. II A – 1. miejsce na etapie wojewódzkim
2. Dominika Kita kl. II A – 1. miejsce na etapie wojewódzkim
3. Agnieszka Krzepecka kl. II A – 1. miejsce na etapie wojewódzkim

Konkurs Literacki „Ławeczka Karskiego”

1. Zuzanna Śmiech kl. II B – laureat

Mistrzostwa w Pływaniu Szkół Ponadgimnazjalnych Miasta Kielce

1. Cezary Ślusarczyk kl. II B – III miejsce

Show Dance Produkcje Praga 2014

1. Katarzyna Szymonek kl. II B – mistrzostwo świata (tytuł zdobyty ze Studiem Tańca i Stylu REWANŻ)

VIII Świętokrzyski Festiwal Kolęd i Pastorałek Kielce 2014 w kategorii zespołowej – Cantus Hilaris

1. Zespół Cantus Hilaris – 3 miejsce

Konkurs Kolęd i Pastorałek

1. Ewa Dworzaczek kl. II A – 1. miejsce
2. Maciej Grątkiewicz kl. II A – 1. miejsce
3. Adam Kawecki kl. II A – 1. miejsce
4. Karolina Michta kl. II A – 1. miejsce
5. Maria Sańpruch kl. II B – 1. miejsce
6. Maria Śliwińska kl. II A – 1. miejsce

Konkurs Pieśni Wielkopolskich

1. Ewa Dworzaczek kl. II A – 2. miejsce
2. Maciej Grątkiewicz kl. II A – 2. miejsce
3. Adam Kawecki kl. II A – 2. miejsce
4. Karolina Michta kl. II A – 2. miejsce
5. Maria Sańpruch kl. II B – 2. miejsce
6. Maria Śliwińska kl. II A – 2. miejsce

Diecezjalny Konkurs Kolęd i Pastorałek

1. Michał Gołąbek kl. III B – 3. miejsce zespołowo

Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

1. Michał Gołąbek kl. III B – 1. miejsce zespołowo