Gimnazjum > 

LAUREACI I FINALIŚCI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH W GIMNAZJUM W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

LAUREACI / 39 uczniów /

 

JĘZYK POLSKI

1.  Julia  Zygała – klasa 2b

JĘZYK ROSYJSKI

1.  Maria Kurek – klasa 3a

JĘZYK NIEMIECKI

1.  Jan Młynarczyk – klasa 1b

2.  Weronika Kozubek – klasa 2b

3.  Wiktoria Cecuła – klasa 3b

JĘZYK ANGIELSKI

1.   Jan Młynarczyk – klasa 1b

2.   Antoni Maciąg – klasa 2b

3.   Mateusz Wojtacha – klasa 2b

4.   Zuzanna Cieślak – klasa 3b

5.   Oliwia Masoja – klasa 3b

GEOGRAFIA

1.   Bartłomiej Detka – klasa 3b 

2.  Agnieszka Łosicka – klasa 3b

HISTORIA

1.  Julia Zygała – klasa 2b

2.  Krzysztof Walczyk – klasa 3a

3.  Bartłomiej Detka – klasa 3b

INFORMATYKA

1.  Jan Jelonkiewicz – klasa 1b

2.  Jakub Wilczek – klasa 2b

CHEMIA

1.   Antoni Maciąg – klasa 2b

2.   Michał Polak – klasa 2b

3.   Aleksandra Kamizela – klasa 3a

4.   Julia Łapińska – klasa 3a 

5.   Maria Pankowska – klasa 3a

6.   Oliwia Sabat – klasa 3a

7.   Aleksandra Dziedzic – klasa 3b

8.   Jacek Hożejowski – klasa 3b

9.   Jan Komisarczyk – klasa 3b

10. Wiktoria Sobieraj – klasa 3b

BIOLOGIA

1.   Weronika Chaba – klasa 2b

2.   Magdalena Jakubowicz – klasa 3a

3.   Aleksandra Kamizela – klasa 3a

4.   Daria Kucharczyk – klasa 3a

5.   Anna Adamska – klasa 3b

6.   Nikola Bartosz – klasa 3b

7.   Alicja Niepokój – klasa 3b

FIZYKA

1.   Jan Komisarczyk – klasa 3b

2.   Michał Pasiowiec – klasa 3b

3.   Jacek Hożejowski – klasa 3b

MATEMATYKA

1.   Zuzanna Marszałek – klasa 3b

2.   Michał Pasiowiec – klasa 3b 

RELIGIA

1. Jakub Góra – klasa 1a

FINALIŚCI / 25 uczniów /

 

JĘZYK POLSKI

1.   Magdalena Gołos – klasa 2b

JĘZYK ANGIELSKI

1.   Julia Tworogowska – klasa 3a

2.   Karolina Żołądek – klasa 3a

GEOGRAFIA

1.   Daniel Świetlicki – klasa 2b 

HISTORIA

1.   Michał Włosowicz – klasa 2a

2.   Adam Wolski – klasa 2b

3.   Julia Tworogowska – klasa 3a

CHEMIA

1.   Piotr Buras – klasa 2a

2.   Krzysztof Sosnowski – klasa 2b

3.   Natalia Szydłowska – klasa 2b

4.   Paweł Szymonek – klasa 2b

5.   Wiktor Pigólak – klasa 3a

6.   Jan Szczukocki – klasa 3a

7.   Aleksander Głasek – klasa 3b

8.   Michał Pasiowiec – klasa 3b

BIOLOGIA

1.   Magdalena Bukowska – klasa 2a

2.   Krzysztof Żywiecki – klasa 3a

FIZYKA

1.   Aleksander Głasek – klasa 3b

MATEMATYKA

1.   Jan Jelonkiewicz – klasa 1b

2.   Mateusz Sabat – klasa 1b

3.   Maria Strzelec – klasa 2b

4.   Daniel Świetlicki – klasa 2b

5.   Jakub Wilczek – klasa 2b

6.   Agnieszka Moskwa – klasa 3a

7.   Jacek Hożejowski – klasa 3b 

PODWÓJNY TYTUŁ  LAUREATA / 8 uczniów /

1.  Jan Młynarczyk – klasa 1b – j. niemiecki, j. angielski

2.  Antoni Maciąg – klasa 2b – j. angielski, chemia

3.  Julia Zygała – klasa 2b – j. polski, historia

4.  Aleksandra Kamizela – klasa 3a – chemia, biologia

5.  Bartłomiej Detka – klasa 3b – geografia, historia

6.  Jacek Hożejowski – klasa 3b – chemia, fizyka

7.  Jan Komisarczyk – klasa 3b – chemia, fizyka

8.  Michał Pasiowiec – klasa 3b – matematyka, fizyka