Gimnazjum 

LAUREACI I FINALIŚCI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH W GIMNAZJUM
W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

Konkurs Biologiczny


Laureaci:

  1. Barabasz Aleksandra kl. II b
  2. Bukowska Magdalena – kl. III a
  3. Gołos Magda kl. III b
  4. Kozubek Weronika – kl. III b
  5. Miter Wiktoria kl. III b


Konkurs Chemiczny


Laureaci:

1. Chaba Weronika kl. III b

2. Grychowski Adrian kl. III a

3. Kowalska Lidia kl. II b

4. Podstawka Jakub kl. II b

5. Strzelec Maria kl. III b

6. Szydłowska Natalia kl. III b

7. Szymonek Paweł kl. III b

8. Wójcik Mateusz kl. II b


Finaliści:

9. Zwierzchowska Aleksandra kl. III b

10. Wilczek Jakub kl. III b

11. Sosnowski Krzysztof kl. III b 

12. Wróbel Katarzyna kl. II b

13. Kaczmarski Mateusz kl. III a

14. Kosterski – Spalski Ignacy kl. II a

15. Błaszkiewicz Michał kl. III b

16. Grzyb Aleksander kl. II a


Konkurs Fizyczny


Laureaci:

1. Kowalski Maciej kl. II b

2. Sabat Mateusz kl. II b


Finaliści:


3. Starzyk Andrzej kl. II a


Konkurs Geograficzny


Laureat:


1. Świetlicki Daniel kl. III b


Finalista:


2. Sobczyk Aleksander kl. III a


Konkurs Historyczny


Laureaci:

1. Góra Jakub kl. II b

2. Młynarczyk Jan kl. II b 

3. Pawłowska Kinga kl. III b 

4. Wolski Adam – kl. III b

5. Włosowicz Michał kl. III a


Finaliści:


6. Dziubek Dominika kl. II b 

7. Kozłowski Jan kl. II a


Konkurs Informatyczny


Laureaci:

1. Białek Jakub kl. III b

2. Błaszkiewicz Michał kl. III b


Konkurs Języka Angielskiego


Laureaci:

1. Jelonkiewicz Jan kl. II b

2. Mendak Mateusz kl. III b

3. Młynarczyk Joanna kl. III a

4. Zychowicz Michał kl. I b


Finaliści:

5. Grychowski Adrian kl. III a

6. Janisławska Aleksandra kl. II a

7. Radomski Fabian kl. III a

8. Sosnowski Krzysztof kl. III b

9. Zbróg Julia kl. III a


Konkurs Języka Francuskiego


Finalista:


1. Gołos Magda kl. III b


Konkurs Języka Niemieckiego


Laureaci:

1. Wróbel Katarzyna kl. II b


Finaliści:

2. Gajos Wiktor kl. III b

3. Łysak Kinga kl. III b

4. Nowaczek Patryk kl. II b 


Konkurs Języka Polskiego


Laureaci:

1. Bukowska Magdalena kl. III a

2. Mochocka Kinga kl. II b


Finaliści:

3. Brzezińska Anna kl. IIa 

4. Myszka Maria kl. II a


Konkurs Matematyczny


Laureaci:


1. Krajna Weronika kl. II b

2. Sabat Mateusz kl. II b 

3. Strzelec Maria kl. III b

4. Wilczek Jakub kl. III b

5. Świetlicki Daniel kl. III b


Finaliści:

6. Chaba Weronika kl. III b

7. Hyż Gabriela kl. III b

8. Radomski Fabian kl. III a

9. Starzyk Andrzej kl. II a

XXI Diecezjalny Konkurs Biblijny Diecezji Kieleckiej


Laureaci:


1. Boszczyk Katarzyna kl. II a

2. Brzezińska Anna kl. II a