Liceum > 

LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW W ROKU SZKOLNYM 2015/2016


Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Sprachdoktor 2016

  1. Bartosz Beraś kl.2B – laureat

  2. Weronika Leśniak kl. 2A – laureatka

  3. Łukasz Dróżdż kl. 3B – uzyskany bardzo dobry wynik

  4. Natalia Stokowiec kl. 1B – uzyskany bardzo dobry wynik

  5. Emil Szmalec kl. 2B – uzyskany bardzo dobry wynik

  6. Nikola Budzińska kl. 1A – uzyskany dobry wynik

  7. Aleksandra Grzegorczyk kl. 1A – uzyskany dobry wynik


Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego JERSZ ENGLISH ACE

  1. Julia Tworogowska kl. 1A – 1 miejsce w województwie, 2 miejsce w kraju

  2. Maciej Witkowski kl. 2B – 2 miejsce w województwie, 3 miejsce w kraju

  3. Oliwia Czernecka kl. 1B – 2 miejsce w województwie, 5 miejsce w kraju

  4. Damian Obara kl. 2B – 3 miejsce w województwie, 4 miejsce w kraju

  5. Patrycja Sidło kl. 2B – 4 miejsce w województwie, 6 miejsce w kraju

  6. Szymon Pabjan kl. 2B – 5 miejsce w województwie, 12 miejsce w kraju

  7. Karolina Garbas kl. 2B – 6 miejsce w województwie, 17 miejsce w kraju

  8. Emil Szmalec kl. 2B – 6 miejsce w województwie, 17 miejsce w kraju


Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego English High Flier

  1. Emil Szmalec kl. 2B – 1 miejsce w województwie, 4 miejsce w kraju

  2. Zuzanna Śmiech kl. 3B – 1 miejsce w województwie, 11 miejsce w kraju

  3. Karolina Garbas kl. 2B – 3 miejsce w województwie, 6 miejsce w kraju

  4. Maciej Witkowski kl. 2B – 4 miejsce w województwie, 9 miejsce w kraju

  5. Patrycja Sidło kl. 2B – 5 miejsce w województwie, 13 miejsce w kraju

  6. Wiktoria Sobieraj kl. 1B – 1 miejsce w województwie, 38 miejsce w kraju


V Międzyszkolny Konkurs Języka Łacińskiego

  1. Szymon Król kl. 2A – 1 miejsce

  2. Michał Pawlik kl. 2B – 1 miejsce

  3. Wiktoria Sowińska kl. 2B – 1 miejsce

  4. Dawid Szymkiewicz kl. 2B – 3 miejsce

  5. Oliwia Dubowik kl. 2A – 4 miejsce

  6. Łucja Komisarczyk kl. 2B – 9 miejsce


Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Deutschfreund 2016

  1. Bartosz Beraś kl. 2B – laureat, 1 miejsce w województwie, 4 miejsce w kraju

  2. Łukasz Dróżdż kl. 3B – uzyskany dobry wynik

  3. Weronika Leśniak kl. 2A – uzyskany dobry wynik

  4. Wojciech Poniewierski kl. 3B – uzyskany dobry wynik


XII Świętokrzyski Mikołajkowy Turniej Karate Kyokushin kategoria 17-18 lat

  1. Katarzyna Sobczyk kl. 2A – 1 miejsce w konkurencji KUMITE, 1 miejsce w konkurencji KATA


XXIII Konkurs Chemiczny dla Szkół Ponadgimnazjalnych Miasta Kielce

  1. Marcin Jasiński kl. 3B – laureat

  2. Inga Mijas kl. 2B – laureatka

  3. Paweł Piwek kl. 3B – laureat

  4. Maria Kotulska kl. 3B – finalistka

  5. Wojciech Poniewierski kl. 3B – finalista 

  6. Paulina Sarbak kl. 2B – finalistka

  7. Katarzyna Szymonek kl. 3B – finalistka

  8. Zuzanna Śmiech kl. 3B – finalistka  

  9. Mateusz Wawrzeńczyk kl. 3B – finalista

  10. Krzysztof Wilczek kl. 2B – finalista 

  11. Maja Żonierek kl. 3B – finalistka


Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Náboj

  1. Damian Obara kl. 2B – II miejsce w Polsce, III miejsce na świecie

  2. Paweł Piwek kl. 3B – II miejsce w Polsce, III miejsce na świecie

  3. Rafał Pragacz kl. 3A – II miejsce w Polsce, III miejsce na świecie

  4. Norbert Siwek kl. 3A – II miejsce w Polsce, III miejsce na świecie

  5. Krzysztof Wilczek kl. 2B – II miejsce w Polsce, III miejsce na świecie


XIX Ogólnopolski Przegląd Dziecięcej
i Młodzieżowej Twórczości Literackiej „Lipa 2015”

  1. Patrycja Sidło kl. 2B – laureatka


Kangur Matematyczny

  1. Norbert Siwek kl. 3A – wyróżnienie

  2. Krzysztof Wilczek kl. 2B – bardzo dobry wynik


IX Świętokrzyski Festiwal Kolęd i Pastorałek Kielce 2015 w kategorii zespołowej – Cantus Hilaris

  1. Ewa Dworzaczek kl. 3A – 3 miejsce

  2. Maciej Grątkiewicz kl. 3A – 3 miejsce

  3. Adam Kawecki kl. 3A – 3 miejsce

  4. Karolina Michta kl. 3A – 3 miejsce

  5. Maria Sańpruch kl. 3B – 3 miejsce

  6. Maria Śliwińska kl. 3A – 3 miejsce

II Regionalny Przegląd Pieśni Pasyjnej i Pokutnej na Świętym Krzyżu

1. Zespół Cantus Hilaris – 2 miejsce

III Międzyszkolny Konkurs Kolęd, Pastorałek
i Piosenek Świątecznych „Kolęda płynie z wysokości…”

1. Zespół Cantus Hilaris – 1 miejsce


XI Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości

  1. Marta Kępska kl. 3A – 1 miejsce w Finale Wojewódzkim

  2. Dominika Kita kl. 3A – 1 miejsce w Finale Wojewódzkim

  3. Agnieszka Krzepecka kl. 3A – 1 miejsce w Finale Wojewódzkim


Liga Szachowa

  1. Norbert Siwek kl. 3A – 2 miejsce


Konkurs Naukowy E(x)plory 2016

  1. Wojciech Poniewierski kl. 3B – zakwalifikowany do II etapu


LII Konkurs Chemiczny im. prof. A. Swinarskiego

  1. Cezary Ślusarczyk kl. 3B – laureat