Ogólnoświatowy Konkurs Gitary Fingerstyle Guitar Masters

Finalista

Marcin Patrzałek kl. I A

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

Finalistka 

Kamila Bała kl. I B

XII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości, organizowanego przez Studenckie Forum Business Centre Club

Finaliści 

Adrian Ołubiec kl. I B

Maria Strzelec kl. I B

Natalia Szydłowska kl. I B

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Verstehen” organizowanym przez Mogalo    Bartosz Beraś kl. III B – 1. miejsce w województwie  i 10. miejsce w kraju

Julia Zygała kl. I A – 1  miejsce w województwie, 17 miejsce w kraju

Nikola Budzińska kl. II A – 3 miejsce w województwie

Weronika Leśniak kl. III B – 4 miejsce w województwie świętokrzyskim

Aleksandra Grzegorczyk kl. II A – 7 miejsce w województwie

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Deutschfreund 2016

Bartosz Beraś kl. III B – 1 miejsce w kraju

Joanna Kośka kl. II B – 3 miejsce w województwie

Mikołaj Odziemek kl. I A – 5 miejsce w województwie

Julia Zygała kl. I A – 10 miejsce w województwie

Natalia Stokowiec kl. II B – 10 miejsce w województwie

Weronika Leśniak kl. III B – 14 miejsce w województwie

Weronika Kozubek kl. I B – 16 miejsce w województwie

Konkurs historycznoliteracki
Henryk Sienkiewicz. W 170. rocznicę urodzin i 100. rocznicę śmierci

Finalistka

Julia Zygała kl. I A

Międzyszkolny Konkurs Języka Łacińskiego

Laureaci 

Kinga Mróz kl. II A – 1 miejsca

Aleksandra Dziedzic kl. II B – 2 miejsca

Maciej Gicewicz kl. II B – 2 miejsca

Oliwia Czernecka kl. II B – 3 miejsca

Adam Woźniak kl. II B  – 3 miejsca

Oliwia Sabat kl. II B – 4 miejsca

Wiktoria Sowińska kl. III B – 5 miejsca

Finaliści 

Julia Łapińska kl. II B

Julia Tworogowska kl. II A

Michał Pawlik kl. III B

Natalia Stokowiec kl. II B

Mateusz Orłowski kl. II A

Gabriela Łocik kl. II B

Maria Pankowska kl. II B

Konkurs Chemiczny im. prof. Antoniego Swinarskiego

Finalista

Krzysztof Wilczek kl. III B

Konkurs Chemiczny Politechniki Łódzkiej

Laureat

Krzysztof Wilczek kl. III B

XXIV Konkurs Chemiczny dla Szkół Ponadgimnazjalnych Miasta Kielce

Laureaci

Mateusz Fortunka kl. III B

Karolina Garbas kl. III B

Jan Jankowski kl. III B

Inga Mijas kl. III B

Klaudia Mila kl. III B

Paulina Sarba kl. III B

Krzysztof Wilczek kl. III B

Maciej Witkowski kl. III B

Finaliści

Krzysztof Sosnowski kl. I B

Magdalena Jakubowicz kl. II B

Ogólnopolski Konkurs Neurobiologiczny dla Szkół Ponadgimnazjalnych „Brain Bee”

Finalistka

Patrycja Sidło kl. III B

Szkolna Liga Szachowa

Michał Polak kl. I B – 2 miejsce

Joanna Jas kl. III B – 2 miejsce

Damian Obara kl. III B – 2 miejsce

Krzysztof Wilczek kl. III B – 2 miejsce

Kangur Matematyczny

Maria Strzelec kl. I B – wyróżnienie