LAUREACI

KONKURSÓW WOJEWÓDZKICH DLA GIMNAZJÓW

 II WOJEWÓDZKI KONKURS Z JĘZYKA FRANCUSKIEGO

Klaudia Hodur

Maja Wójcik

 XV WOJEWÓDZKI KONKURS Z MATEMATYKI

Karolina Jachacy

Adam Tokarz

Tomasz Hożejowski

Zuzanna Kieres

 XV WOJEWÓDZKI KONKURS Z BIOLOGII

Zuzanna Pawłowska

Błażej Brodziński

Julianna Widelska

Zuzanna Janus

Natalia Głuszek

Gabriela Trelińska

 XV WOJEWÓDZKI KONKURS Z HISTORII

Julia Domańska

Jakub Klamka

Wiktor Kopyś

Wojciech Machowski

 XVI WOJEWÓDZKI KONKURS Z FIZYKI

Zychowicz Michał

 XVI WOJEWÓDZKI KONKURS Z INFORMATYKI

Skowron Patryk

Piotr Juzoń

 XV WOJEWÓDZKI KONKURS Z GEOGRAFII

Aleksander Mijas

 XV WOJEWÓDZKI KONKURS Z CHEMII

Zuzanna Zolbach

Dominik Pigólak

Milena Domagała

Zuzanna Kieres

Bartłomiej Cygan

Aleksandra Kosecka

Miłosz Czerwaty

Michał Jantarski

Anna Cebula

Szymon Rudzki

Zofia Detka

Joanna Bukowska

Julia Domańska

Bartosz Bieniek

 XVI WOJEWÓDZKI KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Miłosz Czerwaty

Aleksander Mijas

 

FINALIŚCI

 II WOJEWÓDZKI KONKURS Z JĘZYKA FRANCUSKIEGO

Julia Błońska

Urszula Kapral

 XV WOJEWÓDZKI KONKURS Z MATEMATYKI

Alicja Kopińska

Bartosz Biesaga

Urszula Kapral

Maria Woźniak

Dorota Ołtarzewska

Aleksandra Kopacz

Zofia Detka

 

XV WOJEWÓDZKI KONKURS Z BIOLOGII

Joanna Wrona

Karolina Jachacy

Julia Szarek

Maja Wójcik

Wiktoria Bujak

Urszula Kapral

Aleksandra Kopacz

Daria Sabat

Piotr Byś

Jakub Klamka

Dominik Pigólak

 XV WOJEWÓDZKI KONKURS Z HISTORII

Bartłomiej Klamka

Dorota Ołtarzewska

Zuzanna Pawłowska

Aleksandra Kosecka

Jakub Kozubek

 XVI WOJEWÓDZKI KONKURS Z FIZYKI

Piotr Juzoń

 XVI WOJEWÓDZKI KONKURS Z INFORMATYKI

Sowiński Karol

Wojciech Radek

Kinga Miszczyk

Gabriel Kania

 XV WOJEWÓDZKI KONKURS Z GEOGRAFII

Joanna Wrona

Paweł Żelazny

 XV WOJEWÓDZKI KONKURS Z CHEMII

Adrian Piwowar

Roksana Wrońska

Tomasz Hożejowski

Urszula Kapral

Paweł Burda

Iga Łysak

Marta Siwek

Joanna Wrona

Martyna Kolasa

Wiktoria Bujak

Piotr Juzoń

Wojciech Radek

Klaudia Opalińska

Julia Palmowska

XV WOJEWÓDZKI KONKURS Z JĘZYKA POLSKIEGO

Urszula Kapral

Zuzanna Janus

Dorota Ołtarzewska

 XVI WOJEWÓDZKI KONKURS Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Jakub Filipiak

 XVI WOJEWÓDZKI KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Zuzanna Janus

Damian Borkowski

Jan Jagodziński

Wojciech Radek

Milena Domagała

Alicja Chojnacka