ZBIERAMY FUNDUSZE NA LECZENIE DLA CHOREJ AGATKI.

Agatka jest kuzynką jednej z uczennic naszej szkoły. Ma 11 lat i zdiagnozowano u niej raka. Guz jest na tyle duży, że nie można go na razie operować. Obecnie leczona jest chemioterapią, a gdy guz się zmniejszy czeka ją operacja i długie leczenie.

WIELKA PROŚBA O PRZEZNACZENIE 1% PODATKU DLA NIEJ.

Jeśli ktoś ma również pragnienie ofiarowania dodatkowego daru pieniężnego na ten cel to może go złożyć w sekretariacie szkoły w kopercie z dopiskiem „AGATKA”.

Liczy się każdy grosz!

ZA SZEROKO OTWARTE SERCE Z GÓRY DZIĘKUJEMY.

 Agatka Dębiec jest jedenastoletnią wesoła dziewczynką i moją ukochaną kuzynką. Zawsze była bardzo aktywna, trenowała między innymi karate, jazdę konną i uwielbiała bawić się ze swoim psem i kotem. Niestety jej beztroskie dzieciństwo przerwała choroba. W styczniu bieżącego roku zdiagnozowano u niej nowotwór przewodu pokarmowego. W tak młodym wieku zmuszona jest do częstych wizyt w szpitalu, ponieważ jest w trakcie chemioterapii, które bardzo osłabiają jej ciało i wpływają na wygląd, który jest tak ważny dla młodych dziewczynek. Mimo, że u osób z podobną diagnozą chemia rzadko się sprawdza, to lekarze się nie poddają. Bardzo prawdopodobne, że kontynuowanie jej leczenia będzie niemożliwe w Polsce i Agatka będzie musiała poddać się operacji w Niemczech, która jest bardzo kosztowna. Mimo tych dołujących rokowań, nie traci ona hartu ducha i stara się żyć pełnią życia. Jest największą fanką Gwiezdnych Wojen jaką znam, nawet swojego kota nazwała po jednej z postaci serii. Uwielbia oglądać seriale i czerpie z nich inspirację do dalszej walki z chorobą.

Zasługuje, żeby dożyć późnej starości i dlatego potrzebuje wsparcia na dalsze leczenie. Jeśli możesz, podaruj jej swój 1%  podatku, nic Cię to nie kosztuje, a możesz nawet ocalić jej życie. W imieniu Agatki i swoim, z góry dziękuję za każdą pomoc.

Natalia Kazimierska kl. II a

 

9.03.2018 I ty możesz pomóc Agatce!