Konkursy 2015/2016
X edycja Konkursu Informatycznego Bóbr
Jan Jelonkiewicz kl. 2b Laureat
Alfik matematyczny
Jachacy Karolina kl. 1b wynik bardzo dobry
Krajna Weronika kl. 2b wynik bardzo dobry
Damian Kwaśniewski kl. 1b wynik bardzo dobry
Palacz Jakub kl. 2b wynik bardzo dobry
Sabat Mateusz kl. 2b wynik bardzo dobry
Starzyk Andrzej kl. 2a wynik bardzo dobry
Strzelec Maria kl. 3b wynik bardzo dobry
Świetlicki Daniel kl. 3b wynik bardzo dobry
Wilczek Jakub kl. 3b wynik bardzo dobry
I Edycja Ogólnopolskiego Konkursu „O Niepodległość Polski 1956-1989”
Sobczyk Aleksander kl. 3a II Miejsce – za wiersz pt. „Anna Walentynowicz (pamięci Matki Solidarności)”
Gajos Wiktor II Miejsce – za pracę pt. „Chcieliśmy coś zmienić …”
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego JERSZ ENGLISH ACE
Domagała Milena kl. 1a II miejsce w woj., 48 w kraju
Jelonkiewicz Jan kl. 2b I miejsce w woj., 15 w kraju
Wróbel Katarzyna kl. 2b II miejsce w woj., 32 w kraju
Zychowicz Michał kl. 1b I miejsce w woj., 2 w kraju
Jersz z języka niemieckiego „Sprachdoktor”
Bukowska Joanna kl. 1b II miejsce w woj., 48 w kraju
Czerwaty Miłosz kl. 2b I miejsce w woj., 15 w kraju
Kargul Zuzanna kl. 1b IV miejsce w woj., 112 w kraju
Kozubek Weronika kl. 3b II miejsce w woj., 81 w kraju
Młynarczyk Jan kl. 2b II miejsce w woj., 12 w kraju
Konkurs Języka Niemieckiego „Deutschfreund”
Bukowska Joanna kl. 1b II miejsce w województwie
Czerwaty Miłosz kl. 1b III miejsce w województwie
Glita Julia kl. 1b VI miejsce w województwie
Jachacy Karolina kl. 1b IV miejsce w województwie
Kargul Zuzanna kl. 1b V miejsce w województwie
Kozubek Weronika kl. 3b II miejsce w województwie
Młynarczyk Jan kl. 2b II miejsce w województwie 12 w kraju
Pawłowska Zuzanna kl. 1b IX miejsce w województwie
Wójcik Mateusz kl. 2b VI miejsce w województwie
Wrońska Roksana kl. 1b VIII miejsce w województwie
Wróbel Katarzyna kl. 2b III miejsce w województwie
Zygała Julia kl. 3b I miejsce w województwie, 22 w kraju
Sprachdoktor
Gałuszka Aleksandra kl. 2b VIII miejsce w województwie
Młynarczyk Jan kl. 2b III miejsce w województwie
Ołtarzewska Dorota kl. 1b I miejsce w województwie 25 w kraju
Wójcik Mateusz kl. 2b X miejsce w województwie
Zygała Julia kl. 3b X miejsce w województwie
Wróbel Katarzyna kl. 2b III miejsce w woj., 39 w kraju
Zygała Julia kl. 3b I miejsce w woj., 22 w kraju
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur
Chaba Weronika kl. 3b wyróżnienie
Maraton Matematyczny 2016
Patrzałek Marcin kl. 3a I miejsce
Radomski Fabian kl. 3a I miejsce
Rak Maciej kl. 3a I miejsce
Chaba Weronika kl. 3b wyróżnienie
Gołos Magda kl. 3b wyróżnienie
Zwierzchowska Aleksandra kl. 3b wyróżnienie
Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „ZDOBĄDŹ SZÓSTKĘ W DZIEWIĄTCE”
Starzyk Andrzej kl. 2a I miejsce
Sabat Mateusz kl. 2b II miejsce
Krajna Weronika kl. 2b III miejsce
Ogólnopolska Olimpiada z Biologii, sesja jesienna OLIMPUS 2015
Brodziński Błażej kl. 1b Laureat – 6 miejsce w kraju
Brzezińska Anna kl. 2a Laureat – 14 miejsce w kraju
Bukowska Joanna kl. 1b Laureat – 8 miejsce w kraju
Cebula Anna kl. 1b Laureat – 5 miejsce w kraju
Chaba Weronika kl. 3b Laureat – 1 miejsce w kraju
Czerwaty Miłosz kl. 1b Laureat – 12 miejsce w kraju
Domagała Milena kl. 1a Laureat – 11 miejsce w kraju
Domańska Julia kl. 1b Laureat – 4 miejsce w kraju
Domański Jakub kl. 1b Laureat – 10 miejsce w kraju
Filipiak Jakub kl. 1b Laureat – 11 miejsce w kraju
Glita Julia kl. 1b Laureat – 2 miejsce w kraju
Hodur Klaudia kl. 1a Laureat – 8 miejsce w kraju
Jachacy Karolina kl. 1b Laureat – 1 miejsce w kraju
Krajna Weronika kl. 2b Laureat – 8 miejsce w kraju
Łukawski Bartosz kl. 2a Laureat – 8 miejsce w kraju
Młynarczyk Jan kl. 2b Laureat – 14 miejsce w kraju
Ołtarzewska Dorota kl. 1b Laureat – 12 miejsce w kraju
Pęczalska Jadwiga kl. 1b Laureat – 15 miejsce w kraju
Smulczyński Wiktor kl. 1b Laureat – 12 miejsce w kraju
Wrona Joanna kl. 1aLaureat – 13 miejsce w kraju
Wróbel Katarzyna kl. 2b Laureat – 8 miejsce w kraju
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego dla Liceum
Zygała Julia kl. 3b kwalifikacja do II etapu
Olimpiada Mitologiczna
Buras Piotr kl. 3a Laureat 6 miejsce
Gołos Magda kl. 3b Laureat 4 miejsce
V Międzyszkolny Konkurs Języka Łacińskiego
Madej Marcin kl. 2b, 15 miejsce