Konkursy 2015/2016

X edycja Konkursu Informatycznego Bóbr

Jan Jelonkiewicz kl. 2b Laureat

 

Alfik matematyczny

Jachacy Karolina kl. 1b wynik bardzo dobry

Krajna Weronika kl. 2b wynik bardzo dobry

Damian Kwaśniewski kl. 1b wynik bardzo dobry

Palacz Jakub kl. 2b wynik bardzo dobry

Sabat Mateusz kl. 2b wynik bardzo dobry

Starzyk Andrzej kl. 2a wynik bardzo dobry

Strzelec Maria kl. 3b wynik bardzo dobry

Świetlicki Daniel kl. 3b wynik bardzo dobry

Wilczek Jakub kl. 3b wynik bardzo dobry

I Edycja Ogólnopolskiego Konkursu „O Niepodległość Polski 1956-1989”

Sobczyk Aleksander kl. 3a II Miejsce – za wiersz pt. „Anna Walentynowicz (pamięci Matki Solidarności)”

Gajos Wiktor II Miejsce – za pracę pt. „Chcieliśmy coś zmienić …”

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego JERSZ ENGLISH ACE

Domagała Milena  kl. 1a II miejsce w woj., 48 w kraju

Jelonkiewicz Jan kl. 2b I miejsce w woj., 15 w kraju

Wróbel Katarzyna kl. 2b II miejsce w woj., 32 w kraju

Zychowicz Michał kl. 1b I miejsce w woj., 2 w kraju

Jersz z języka niemieckiego „Sprachdoktor”

Bukowska Joanna kl. 1b II miejsce w woj., 48 w kraju

Czerwaty Miłosz kl. 2b I miejsce w woj., 15 w kraju

Kargul Zuzanna kl. 1b IV miejsce w woj., 112 w kraju

Kozubek Weronika kl. 3b II miejsce w woj., 81 w kraju

Młynarczyk Jan kl. 2b II miejsce w woj., 12 w kraju

 

Konkurs Języka Niemieckiego „Deutschfreund”

Bukowska Joanna kl. 1b II miejsce w województwie

Czerwaty Miłosz kl. 1b III miejsce w województwie

Glita Julia kl. 1b VI miejsce w województwie

Jachacy Karolina kl. 1b IV miejsce w województwie

Kargul Zuzanna kl. 1b V miejsce w województwie

Kozubek Weronika kl. 3b II miejsce w województwie

Młynarczyk Jan kl. 2b II miejsce w województwie 12 w kraju

Pawłowska Zuzanna kl. 1b IX miejsce w województwie

Wójcik Mateusz kl. 2b VI miejsce w województwie

Wrońska Roksana kl. 1b VIII miejsce w województwie

Wróbel Katarzyna kl. 2b III miejsce w województwie

Zygała Julia kl. 3b I miejsce w województwie, 22 w kraju

Sprachdoktor

Gałuszka Aleksandra kl. 2b VIII miejsce w województwie

Młynarczyk Jan kl. 2b III miejsce w województwie

Ołtarzewska Dorota kl. 1b I miejsce w województwie 25 w kraju

Wójcik Mateusz kl. 2b X miejsce w województwie

Zygała Julia kl. 3b X miejsce w województwie

Wróbel Katarzyna kl. 2b III miejsce w woj., 39 w kraju

Zygała Julia kl. 3b I miejsce w woj., 22 w kraju

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur

Chaba Weronika kl. 3b wyróżnienie

Maraton Matematyczny 2016

Patrzałek Marcin kl. 3a I miejsce

Radomski Fabian kl. 3a  I miejsce

Rak Maciej kl. 3a  I miejsce

Chaba Weronika kl. 3b wyróżnienie

Gołos Magda kl. 3b wyróżnienie

Zwierzchowska Aleksandra kl. 3b  wyróżnienie

 

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „ZDOBĄDŹ SZÓSTKĘ W DZIEWIĄTCE”

Starzyk Andrzej kl. 2a I miejsce

Sabat Mateusz kl. 2b II miejsce

Krajna Weronika kl. 2b III miejsce

Ogólnopolska Olimpiada z Biologii, sesja jesienna OLIMPUS 2015

Brodziński Błażej kl. 1b Laureat – 6 miejsce w kraju

Brzezińska Anna kl. 2a Laureat – 14 miejsce w kraju

Bukowska Joanna kl. 1b Laureat – 8 miejsce w kraju

Cebula Anna kl. 1b Laureat – 5 miejsce w kraju

Chaba Weronika kl. 3b Laureat – 1 miejsce w kraju

Czerwaty Miłosz kl. 1b Laureat – 12 miejsce w kraju

Domagała Milena kl. 1a Laureat – 11 miejsce w kraju

Domańska Julia kl. 1b Laureat – 4 miejsce w kraju

Domański Jakub kl. 1b Laureat – 10 miejsce w kraju

Filipiak Jakub kl. 1b Laureat – 11 miejsce w kraju

Glita Julia kl. 1b Laureat – 2 miejsce w kraju

Hodur Klaudia kl. 1a Laureat – 8 miejsce w kraju

Jachacy Karolina kl. 1b Laureat – 1 miejsce w kraju

Krajna Weronika kl. 2b Laureat – 8 miejsce w kraju

Łukawski Bartosz kl. 2a Laureat – 8 miejsce w kraju

Młynarczyk Jan kl. 2b Laureat – 14 miejsce w kraju

Ołtarzewska Dorota kl. 1b Laureat – 12 miejsce w kraju

Pęczalska Jadwiga kl. 1b Laureat – 15 miejsce w kraju

Smulczyński Wiktor kl. 1b Laureat – 12 miejsce w kraju

Wrona Joanna kl. 1aLaureat – 13  miejsce w kraju

Wróbel Katarzyna kl. 2b Laureat – 8 miejsce w kraju

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego dla Liceum

Zygała Julia kl. 3b kwalifikacja do II etapu

Olimpiada Mitologiczna

Buras Piotr kl. 3a Laureat 6 miejsce

Gołos Magda kl. 3b Laureat 4 miejsce

V Międzyszkolny Konkurs Języka Łacińskiego

Madej Marcin kl. 2b, 15 miejsce