LAUREACI I FINALIŚCI

WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH W GIMNAZJUM

W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

Wojewódzki Konkurs Historyczny

Laureaci

Jakub Podstawka

Jan Kozłowski

Anna Brzezińska

Dominika Dziubek

Finaliści

Julia Domańska

Lidia Kowalska

Jakub Klamka

Natalia Olejniczak

Wiktor Kopyś

Zuzanna Pawłowska

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Laureaci

Andrzej Starzyk

Julia Błońska

Jakub Palacz

Maciej Kowalski

Mateusz Wójcik

Michał Jantarski

 Finaliści

Aleksander Grzyb

Bartosz Biesaga

Julia Nicińska

Daria Sabat

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Laureaci

Katarzyna Wróbel

Anna Cebula

Jakub Filipiak

Anna Zielińska

Katarzyna Boszczyk

Klaudia Hodur

Weronika Krajna

Sandra Orkisz

Jakub Góra

Finaliści

Maja Wójcik

Ignacy Kosterski-Spalski

Aleksandra Jaskulska

Gabriela Biesaga

Błażej Brodziński

Wiktoria Bujak

Aleksandra Młodawska

Paweł Żelazny

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Laureaci

Andrzej Starzyk

Mateusz Wójcik

Finaliści

Piotr Juzoń

Michał Zychowicz

Piotr Hajduk

 Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Laureaci

Klaudia Opalińska

Roksana Wrońska

Jakub Domański

Finaliści

Urszula Kapral

Dorota Ołtarzewska

Zuzanna Janus

Maciej Marczewski

Jan Młynarczyk

Zuzanna Janus

Anna Brzezińska

 XIV Konkursu Geograficznego

Finalista

Jan Kozłowski

 XV Konkurs Języka Niemieckiego

Laureat

Mateusz Wójcik

Finalistka

Aleksandra Gałuszka

XIV Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Laureaci

Katarzyna Wróbel

Aleksandra Barabasz

Klaudia Hodur

Oliwia Zynek

Weronika Krajna

Dorota Ołtarzewska

Jakub Palacz

Ignacy Kosterski-Spalski

Jan Młynarczyk

Mateusz Sabat

Aleksandra Gałuszka

Zuzanna Janus

Finaliści

Bartosz Łukawski

Adrianna Baran

Aleksandra Kopacz

Dominik Pigólak

Bartosz Bieniek

Julia Szczepska

Aleksander Grzyb

 Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Laureaci

Iwona Janaszek

Kinga Mochocka

Natalia Olejniczak

Aleksandra Janisławska

Maria Myszka

Lidia Kowalska

Michał Jantarski

Finaliści

Miłosz Czerwaty

Aleksandra Jaskulska

Alicja Chojnacka

Bartosz Łukawski

 Wojewódzki Konkurs Języka Francuskiego

Laureaci

Aleksandra Janisławska

Katarzyna Wieczorek

Marta Krężołek

Finaliści

Maja Wójcik

Maria Myszka