XII Diecezjalny Konkurs Biblijny

Aleksandra Bugajska kl.1a – finalistka

Katarzyna Majsterkiewicz kl. 1a – finalistka

XX Ogólnopolski Przegląd Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej
LIPA 2016

Natalia Sikora kl. 1a – laureatka

 VI Ogólnopolski Konkurs Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej Kielce 2016
w kategorii : szkoły gimnazjalne

Julia Palmowska kl. 1a – 3 miejsce

 XXV Ogólnopolski Festiwal PRZEBÓJ MAMY I TATY kategoria II od 10 do 13 lat

Julia Palmowska kl. 1a – 2 miejsce

 Festiwal Danuty Ring
kategoria 10 – 15 lat

Julia Palmowska kl. 1a – srebrna nuta

 III Świętokrzyski Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej
„PATRIOTYZM WŚRÓD NAS WOLNOŚĆ – ZNACZY OJCZYZNA”

Julia Palmowska kl. Ia – 1 miejsce

XII Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna juniorów

 Laureat

Mateusz Sabat kl. IIIb

Finalista

Andrzej Starzyk kl. IIIa

Ogólnopolska Olimpiada z matematyki PIONIER 2016

Adrian Piwowar – laureat 3 miejsca kl. 1a

Katarzyna Majsterkiewicz  – laureatka 4 miejsca kl. 1a

Michał Jantarski – dyplom laureata 5 miejsca kl. 1b

Zuzanna Zolbach – dyplom laureata 5 miejsca kl. 1a

Julianna Widelska – dyplom wyróżnienia kl. 1a

Adam Tokarz – dyplom wyróżnienia kl. 1b

Daria Sabat  – dyplom wyróżnienia kl. 1b

Julia Błońska  – dyplom wyróżnienia kl. 2a

Karolina Jachacy  – dyplom wyróżnienia kl. 2b

 Zofia Detka – dyplom wyróżnienia kl. 2b

Andrzej Starzyk – dyplom laureata 1 miejsca kl. 3a

Maciej Kowalski  – dyplom laureata 3 miejsca kl. 3b

Mateusz Sabat – dyplom wyróżnienia kl. 3b

Ogólnopolski Konkurs LOGICZNEGO MYŚLENIA

Rudzki Szymon- dyplom wyróżnienia kl. 2a

Kapral Urszula – dyplom wyróżnienia kl. 2a

Starzyk Andrzej – dyplom laureata 7 miejsca kl. 3a

Sabat Mateusz – dyplom laureata 5 miejsca kl. 3b

Ogólnopolski Konkurs z matematyki GALILEO 2017

Mateusz Sabat – dyplom laureata 1 miejsca kl. 3b

Andrzej Starzyk  – dyplom laureata 1 miejsca kl. 3a

 Julia Szczepska – dyplom laureata 4 miejsca kl. 3a

Zuzanna Kieres – dyplom laureata 5 miejsca kl. 1a

Adrian Piwowar dyplom laureata 7 miejsca kl. 1a

Aleksander Mijas – dyplom wyróżnienia kl. 1a

Julianna Widelska – dyplom wyróżnienia kl. 1a

Zofia Detka  – dyplom wyróżnienia kl. 2b

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2017

klasa 1a

Katarzyna Majsterkiewicz -wyróżnienie

klasa1b

Jan Rogóż  – wynik bardzo dobry

Patryk Skowron   – wyróżnienie

Tomasz Hożejowski  – wyróżnienie

Daria Sabat – wyróżnienie

klasa 2a

Juzoń Piotr – wyróżnienie

Posłowska Gabriela – wyróżnienie

klasa 3a

Starzyk Andrzej – wynik bardzo dobry

klasa 3b

Sabat Mateusz – wyróżnienie

Kowalski Maciej – wyróżnienie

Ogólnopolska olimpiada z biologii, OLIMPUS 2016, sesja jesienna  

 KLASA 1a

Julianna Widelska – laureatka 6 miejsca w kraju

Zuzanna Kieres – miejsce  6 w kraju – laureat

Natalia Grzela –  miejsce  7 w kraju – laureat

Katarzyna Majsterkiewicz – laureatka 10 miejsca w kraju

Adrian Piwowar- laureat 13 miejsca w kraju

Zuzanna Zolbach – laureatka 14 miejsca w kraju

Gabriela Trelińska  – laureatka 14 miejsca w kraju

KLASA 1b

Natalia Głuszek – laureatka 1 miejsca w kraju

Tomasz Hożejowski – laureat 7 miejsca w kraju

Michał Jantarski – laureat 8 miejsca w kraju

Wojciech Radek – laureat 10 miejsca w kraju

Jakub Klamka – laureat 11 miejsca w kraju

Kamila Paździerz – laureatka 12 miejsca w kraju

Bartłomiej Cygan – laureat 15 miejsca w kraju

KLASA 2a

Klaudia Hodur – laureatka 1 miejsca w kraju

Urszula Kapral – laureatka 10 miejsca w kraju

Milena Domagała – laureatka 11 miejsca w kraju

Maja Wójcik – laureatka 11 miejsca w kraju

KLASA 2b

Gabriela Biesaga – laureatka 9 miejsca w kraju

Wiktor Smulczyński – laureat 13 miejsca w kraju

KLASA 3b

Aleksandra Barabasz – laureatka 1 miejsca w kraju

Ogólnopolska olimpiada z biologii, OLIMPUS 2017, sesja wiosenna  

 KLASA 1a

Adrian Piwowar  –  laureat 8 miejsca w kraju

Gabriela Trelińska  – laureatka 9 miejsca w kraju

KLASA 1b

Natalia Głuszek – laureatka 1 miejsca w kraju

Tomasz Hożejowski – laureat 4 miejsca w kraju

Daria Sabat – laureatka 6 miejsca w kraju

Piotr Byś – laureat 12 miejsca w kraju

Jakub Durlik – laureat 14 miejsca w kraju

KLASA 3a

Katarzyna Boszczyk – laureatka 11 miejsca w kraju

KLASA 3b

Katarzyna Wróbel – laureatka 9 miejsca w kraju

Jakub Góra – laureat 13 miejsca w kraju

Sandra Orkisz – laureatka 14 miejsca w kraju

Ogólnopolski konkurs wiedzy na temat zdrowia i jego ochrony
MEDITEST 2016

Aleksandra Barabasz  – wyróżnienie, 7 miejsce w kraju kl. 3b

Katarzyna Majsterkiewicz – wyróżnienie, 7 miejsce w kraju kl. 1a

Urszula Kapral  – wyróżnienie, 10 miejsce w kraju kl. 2a

Natalia Głuszek  – wyróżnienie, 11 miejsce w kraju kl. 1b

Zuzanna Kieres – wyróżnienie, 11 miejsce w kraju kl. 1a

Mateusz Wójcik  – wyróżnienie, 15 miejsce w kraju kl. 3b