Kadra

Dyrektor: s. dr Natalia Małgorzata Białek
dyrekcja@nazaret.kielce.pl

Opinie i sugestie na temat pracy szkoły można wysyłać na adres mailowy: 
dyrekcja@nazaret.kielce.pl
lub przedstawić podczas rozmowy z dyrektorem szkoły.

Godziny przyjęć: Poniedziałek:  08:00 – 12:00

Wtorek:  14:00 – 15:30
 

Wicedyrektor: s. mgr Paula Beata Drożdż
vicedyrektor@nazaret.kielce.pl

Godziny przyjęć: Poniedziałek: 14:00 – 15:30

 

Gimnazjum:

PRZEDMIOT

NAUCZYCIEL

Biologia s. Mirona Domaradzka
Chemia s. Rozanna Cyrson
Edukacja dla bezpieczeństwa p. Tomasz Ossowski
Fizyka p. Iwona Rolek
Geografia p. Marta Martyniuk
Historia s. Maria Józefa Życińska
Informatyka p. Grzegorz Biskupski
Język angielski p. Agnieszka Nogacka
s. Paula Drożdż
s. Elżbieta Witek
Język francuski p. Katarzyna Cedro
Język niemiecki p. Lidia Marzec
s. Maristella Szatanik
Język polski s. Kinga Bodek
p. Anna Fatyga
Matematyka s. Inez Kasperczyk
p. Justyna Spurek
Muzyka p. Małgorzata Nyga
Plastyka p. Małgorzata Nyga
Religia s. Weronika Przygoda
Taniec p. Patrycja Wojtasik
Wychowanie do życia w rodzinie p. Ilona Krajewska
Wychowanie fizyczne p. Michał Cieślik
p. Grażyna Górnicka
p. Tomasz Paradowski
p. Grażyna Sobieraj
Wiedza o społeczeństwie s. Maria Józefa Życińska
Zajęcia artystyczne – ceramika p. Agnieszka Pągowska
Zajęcia artystyczne – zespół wokalny p. Małgorzata Nyga
Zajęcia artystyczne – grafika komputerowa p. Grzegorz Biskupski
Zajęcia artystyczne – teatralne Ks. Stefan Radziszewski
Zajęcia techniczne p. Grażyna Górnicka
Bibliotekarz p. Monika Kosmala
p. Wiesława Radosz
Doradca zawodowy p. Elżbieta Panasiewicz
Psycholog p. Lidia Świeboda – Toborek
Pedagog p. Elżbieta Panasiewicz

 

Liceum:

PRZEDMIOT

NAUCZYCIEL

Analiza matematyczna p. Elżbieta Malecka
Biologia s. Iwona Paluch
p. Jolanta Krawczyńska
Chemia s. Rozanna Cyrson
p. Danuta Grabka 
Edukacja dla bezpieczeństwa p. Tomasz Ossowski
Ekonomia w praktyce p. Marta Martyniuk
Filozofia społeczna z retoryką p. Magdalena Ziarko
Filozofia nauki z etyką biznesu p. Magdalena Ziarko
Filozofia przyrody z bioetyką p. Magdalena Ziarko
Fizyka  p. Grażyna Mańkowska
p. Iwona Rolek
Geografia p. Marta Martyniuk
p. Agata Górniak
Historia p. Barbara Walkowicz
p. Tomasz Ossowski
Historia i społeczeństwo p. Tomasz Ossowski
Informatyka p. Grzegorz Biskupski
p. Małgorzata Urbańska
Język angielski p. Agnieszka Włodarczyk-Korus
p. Jakub Piasecki
Język francuski p. Agnieszka Baranowicz
p. Katarzyna Cedro
Język łaciński z terminologią prawniczą p. Monika Kosmala
Język łaciński z terminologią medyczną p. Monika Kosmala
Język niemiecki p. Lidia Marzec
s. Maristella Szatanik
Język polski p. Anna Fatyga
s. Alina Furczyk
p. Marianna Ławniczek
Język włoski p. Agnieszka Baranowicz
Matematyka p. Elżbieta Malecka
p. Marek Nowak
p. Justyna Spurek
Podstawy przedsiębiorczości p. Marta Martyniuk
Przyroda p. Iwona Rolek
Religia s. Weronika Przygoda
ks. Stefan Radziszewski
Wychowanie do życia w rodzinie p. Ilona Krajewska
Wychowanie fizyczne p. Michał Cieślik
p. Tomasz Paradowski
p. Grażyna Sobieraj
Wiedza o kulturze p. Magdalena Ziarko
Wiedza o sztuce z estetyką p. Magdalena Ziarko
Wiedza o społeczeństwie p. Barbara Walkowicz
Bibliotekarz p. Monika Kosmala
p. Wiesława Radosz
Doradca Zawodowy p. Magdalena Ziarko
Psycholog p. Lidia Świeboda – Toborek
Pedagog p. Elżbieta Panasiewicz