Liceum >

SS

ROK SZKOLNY 2016/17

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  1. Emil Szmalec kl. III B

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej

  1. Marcin Jasiński absolwent

  2. Paweł Piwek absolwent

  3. Rafał Pragacz absolwent

  4. Mateusz Wawrzeńczyk absolwent

Krajowy Fundusz na Rzecz Dzieci

  1. Aleksandra Kamizela kl. II B

  2. Damian Obara kl. III B

  3. Michalina Pałka kl. II B

  4. Emil Szmalec kl. III B

Program ADAMED SmartUp

  1. Mateusz Wawrzeńczyk absolwent

ROK SZKOLNY 2015/16

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  1. Mateusz Wawrzeńczyk kl.III B

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej

  1. Jakub Błoński kl. III A

  2. Karolina Mazurek absolwentka

  3. Paweł Piwek kl. III B

  4. Rafał Pragacz kl. III A

  5. Andrzej Szulc absolwent

  6. Mateusz Wawrzeńczyk kl. III B

Krajowy Fundusz na Rzecz Dzieci

  1. Marcin Jasiński kl. III B

  2. Jan Komisarczyk kl. I A

  3. Szymon Król kl. II A

  4. Damian Obara kl. II B

  5. Paweł Piwek kl. III B

  6. Emil Szmalec kl. II B

  7. Mateusz Wawrzeńczyk kl. II B

ROK SZKOLNY 2014/15

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  1. Sylwester Rogula kl. III B

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej

  1. Dalia Gala absolwentka

  2. Andrzej Szulc kl. III A

ROK SZKOLNY 2013/14

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  1. Małgorzata Barczyk kl. III A

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej

  1. Jakub Błoński kl. I A

  2. Michał Gniewkiewicz absolwent

  3. Zofia Olszewska kl. III A

ROK SZKOLNY 2012/13

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  1. Weronika Tyrcha kl. III B

ROK SZKOLNY 2011/12

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  1. Barbara Jop kl. III A

ROK SZKOLNY 2010/11

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  1. Magdalena Żołnierek kl. III B

ROK SZKOLNY 2009/10

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  1. Karolina Kateusz kl. III B

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej

  1. Agata Barczyk absolwentka

ROK SZKOLNY 2008/9

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  1. Ewa Zawadzka kl. III B

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej

  1. Paweł Siechowicz kl. III B

ROK SZKOLNY 2007/8

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  1. Katarzyna Kwiecień kl III A

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej

  1. Karol Wilczyński kl. III A

ROK SZKOLNY 2006/7

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  1. Piotr Kopiński kl. III B

ROK SZKOLNY 2005/6

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  1. Marek Kowalski kl. II A