Liceum

ROK 2017

Nadzieje Kielc

1. Katarzyna Prędka

2. Aleksandra Wilk

ROK 2016

Talenty Świętokrzyskie

  1. Marcin Jasiński absolwent – zdobywca nagrody

  2. Antoni Maciąg kl. I A – zdobywca nagrody

  3. Emil Szmalec kl. III B – zdobywca nagrody

  4. Cezary Ślusarczyk absolwent – zdobywca nagrody

  5. Zuzanna Śmiech absolwentka – zdobywca nagrody

Nadzieje Kielc

  1. Marcin Jasiński absolwent

  2. Emil Szmalec absolwent

  3. Zuzanna Śmiech absolwentka

ROK 2015

Talenty Świętokrzyskie

  1. Jakub Błoński kl. III A – zdobywca nagrody

  2. Michał Jedynak absolwent – zdobywca nagrody

  3. Karolina Mazurek absolwentka – zdobywca nagrody

  4. Paweł Piwek kl. III B – zdobywca nagrody

  5. Rafał Pragacz kl. III A – zdobywca nagrody

  6. Mateusz Wawrzeńczyk kl. III B – zdobywca nagrody

Nadzieje Kielc

  1. Michał Jedynak absolwent

  2. Karolina Mazurek absolwentka

  3. Rafał Pragacz kl. III A

  4. Mateusz Wawrzeńczyk kl. III B

ROK 2014

Talenty Świętokrzyskie

  1. Dalia Gala absolwentka – zdobywca nagrody

  2. Katarzyna Krężołek absolwentka – zdobywca nagrody

  3. Damian Obara kl. I B – zdobywca nagrody

  4. Andrzej Szulc kl. III A – zdobywca nagrody

  5. Aleksander Ślusarczyk absolwent – zdobywca nagrody

  6. Cezary Węgliński absolwent – zdobywca nagrody

  7. Marcin Woś absolwent – zdobywca nagrody

Nadzieje Kielc

  1. Marek Maraszek absolwent

  2. Paweł Piwek kl. II B

  3. Andrzej Szulc kl. III A

  4. Aleksander Ślusarczyk kl. III B

  5. Cezary Węgliński absolwent

ROK 2013

Talenty Świętokrzyskie

  1. Błoński Jakub kl. I A – zdobywca nagrody

  2. Gniewkiewicz Michał absolwent – zdobywca nagrody

  3. Maraszek Marek kl. III A – zdobywca nagrody

  4. Olszewska Zofia kl. III A – zdobywca nagrody

  5. Piwek Paweł kl.I B – zdobywca nagrody

  6. Winczura Mateusz kl. III A – zdobywca nagrody

  7. Dudkowski Tomasz absolwent – wyróżnienie

  8. Jasiński Marcin kl. I B – wyróżnienie

  9. Jasiński Sławomir kl. II A – wyróżnienie

  10. Pragacz Rafał kl. I A – wyróżnienie

  11. Suska Anna kl. kl. II A – wyróżnienie

  12. Tyrcha Weronika absolwentka – wyróżnienie

Nadzieje Kielc

  1. Gniewkiewicz Michał absolwent

  2. Tyrcha Weronika absolwentka

  3. Winczura Mateusz kl. II A

ROK 2012

Talenty Świętokrzyskie

  1. Jagodzińska Izabela kl. I A – zdobywca nagrody

  2. Barwinek Katarzyna kl. I B – zdobywca nagrody

  3. Madetko Michalina kl. I A – zdobywca nagrody

  4. Damian Ogonowski absolwent – wyróżnienie

Nadzieje Kielc

  1. Ogonowski Damian absolwent

ROK 2011

Talenty Świętokrzyskie

  1. Natalia Kmieć absolwentka – zdobywca nagrody

  2. Magdalena Żołnierek absolwentka – zdobywca nagrody

Nadzieje Kielc

  1. Jankowska Joanna kl. III B

  2. Kmieć Natalia kl. III A

  3. Żołnierek Magdalena kl. III B