W dniu 16 czerwca w Kieleckim Centrum Kultury obyła się uroczysta gala rozdania nagród „Nadzieje Kielc”.  W gronie wyróżnionych młodych osób odznaczających się wybitnymi osiągnięciami w nauce, sporcie i  zaangażowanych społecznie mamy swojego przedstawiciela.

Mateusz Miernik, tegoroczny absolwent  to laureat i finalista Olimpiady Matematycznej oraz medalista międzynarodowych konkursów matematycznych. Reprezentował Polskę podczas europejskich i środkowoeuropejskich olimpiad.

Serdecznie gratulujemy Mateuszowi!

„Nadzieje Kielc”
Przejdź do treści