W dniu 16 czerwca w Kieleckim Centrum Kultury obyła się uroczysta gala rozdania nagród „Nadzieje Kielc”. W gronie wyróżnionych młodych osób odznaczających się wybitnymi osiągnięciami w nauce, sporcie i zaangażowanych społecznie mamy swojego przedstawiciela.
Mateusz Miernik, tegoroczny absolwent to laureat i finalista Olimpiady Matematycznej oraz medalista międzynarodowych konkursów matematycznych. Reprezentował Polskę podczas europejskich i środkowoeuropejskich olimpiad.
Serdecznie gratulujemy Mateuszowi!
„Nadzieje Kielc”









