Klasy

2022/ 2023

Klasa IA

wychowawca: p. mgr Lidia Marzec

Klasa I B

wychowawca: p. mgr Anna Fatyga

Klasa I C

wychowawca: p. mgr Elżbieta Malecka

Klasa II A

wychowawca: p. mgr Magdalena Jagielska

Klasa II B

wychowawca: p. mgr Monika Kosmala

Klasa II C

wychowawca: p. dr Katarzyna Ossowska

Klasa III A

wychowawca: s. mgr Małgorzata Szatanik

Klasa III B

wychowawca: s. mgr Iwona Paluch

Klasa IV A

wychowawca: p. mgr Agnieszka Włodarczyk – Korus

Klasa IV B

wychowawca: p. mgr Barbara Kujawa

Klasa IV C

wychowawca: p. dr Tomasz Ossowski

2021/ 2022

Klasa IA 

wychowawca: p. mgr Magdalena Jagielska

Klasa I B

wychowawca: p. mgr Monika Kosmala

Klasa I C

wychowawca: p. dr Katarzyna Ossowska

Klasa II A

wychowawca: s. mgr Małgorzata Szatanik

Klasa II B

wychowawca: s. mgr Iwona Paluch

Klasa II C

wychowawca: p. mgr Halina Gałda

Klasa III A

wychowawca: p. Agnieszka Włodarczyk – Korus

Klasa III B

wychowawca: p. mgr Barbara Kujawa

Klasa IIIC 

wychowawca: p. dr Tomasz Ossowski

Klasa III D

wychowawca: p. mgr Barbara Walkowicz

Klasa III E

wychowawca: p. Anna Fatyga

Klasa III F

wychowawca: p. mgr Katarzyna Cedro

2020/ 2021

Klasa I A

wychowawca: s. mgr Małgorzata Szatanik

Klasa I B

wychowawca: s. mgr Iwona Paluch

Klasa I C

wychowawca: p. mgr Halina Gałda

Klasa II A

wychowawca: p. Agnieszka Włodarczyk – Korus

Klasa II B

wychowawca: p. mgr Barbara Kujawa

Klasa II C

wychowawca: p. dr Tomasz Ossowski

Klasa II D

wychowawca: p. mgr Barbara Walkowicz

Klasa II E

wychowawca: p. Anna Fatyga

Klasa II F

wychowawca: p. mgr Katarzyna Cedro

2019/ 2020

Klasa I A

wychowawca: p. Agnieszka Włodarczyk – Korus

Klasa I B

wychowawca: p. Barbara Kujawa

Klasa I C

wychowawca: p. Tomasz Ossowski

Klasa I D

wychowawca: p. mgr Barbara Walkowicz

Klasa I E

wychowawca: p. mgr Anna Fatyga

Klasa I F

wychowawca: p. mgr Katarzyna Cedro

Klasa II A

wychowawca: p. Agnieszka Baranowicz
i p. Magdalena Ziarko

Klasa II B

wychowawca: p. Katarzyna Ossowska i p. Elżbieta Malecka

Klasa III A 

wychowawca: p. Monika Kosmala

Klasa III B

wychowawca: s. Iwona Paluch

2018/2019

Klasa I A

wychowawca: p. Agnieszka Baranowicz

Klasa I B

wychowawca: p. Katarzyna Ossowska

Klasa II A 

wychowawca: p. Monika Kosmala

Klasa II B

wychowawca: s. Iwona Paluch

Klasa III A 

wychowawca: s. Alicja Furczyk

Klasa III B

wychowawca: p. Justyna Spurek

2017/2018

Klasa I A

wychowawca: p. Monika Kosmala

Klasa I B

wychowawca: s. Iwona Paluch

Klasa II A

wychowawca: s. Alicja Furczyk

Klasa II B

wychowawca: p. Justyna Spurek

Klasa III A

wychowawca: p. Barbara Walkowicz

Klasa III B

wychowawca: p. Katarzyna Cedro

Klasy

2016/2017

Klasa I A

wychowawca: s. Alicja Furczyk

Klasa I B

wychowawca: p. Justyna Spurek

Klasa II A

wychowawca: p. Barbara Walkowicz

Klasa II B

wychowawca: p. Katarzyna Cedro

Klasa III A

wychowawca: p. Agnieszka Włodarczyk-Korus

Klasa III B

wychowawca: p. Anna Fatyga

Skip to content