Liceum

Samorząd Uczniowski Liceum

SKŁAD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO LICEUM 2022/2023

Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Liceum

Dawid Drej kl. 2 B

Zastępca Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego

Wojciech Mróz kl. 2 B

Sekretarz

Mikołaj Bysiecki kl. 3 B

Opiekun Samorządu Uczniowskiego

p. mgr Halina Gałda

SKŁAD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO LICEUM 2021/2022

Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Liceum

Antoni Bartkowiak kl. 2 B

Zastępca Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego

Michał Żelazik kl. 2 B

Sekretarz

Lea Ginał kl. 2B

Opiekun Samorządu Uczniowskiego

p. mgr Marcin Drabik

SKŁAD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO LICEUM 2020/2021

Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Liceum

Zastępca Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego

Skarbnik

Opiekun Samorządu Uczniowskiego

SKŁAD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO LICEUM 2019/2020

Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Liceum

Katarzyna Urbańska kl. 2A

Zastępca Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego

Iga Gromniak kl. 2A

Skarbnik

Michał Pękowski kl. 2A

Opiekun Samorządu Uczniowskiego

p. mgr Elżbieta Polak- Cieślik 

Przewodniczący Samorządów Klasowych

1 A – Natalia Dziubek

1 B- Igor Augustyn

1 C- Bartosz Kundera

1 D -Oskar Frydrych

1 E- Natalia Sikora

1 F- Jan Jagodziński

2 A – Zuzanna Tworogowska

2 B Weronika Wrona

3 A Radosław Rybakowski

3 B Mateusz Wójcik

SKŁAD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO LICEUM 2018/2019

Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Liceum

 Tymoteusz Mętrak 2A

Zastępca Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego

 Aleksandra Bławat 2A

Skarbnik

 Aleksandra Gałuszka

Opiekun Samorządu Uczniowskiego

p. mgr Elżbieta Polak- Cieślik 

Przewodniczący Samorządów Klasowych

1 A – Zuzanna Tworogowska

1 B – Bartosz Bieniek

2 A – Radosław Rybakowski

2 B – Tomasz Król

3 A – Julia Zygała

3 B – Maria Strzelec

SKŁAD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO LICEUM 2017/2018

Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Liceum

Bartosz Chmielewski kl. 2A

Zastępca Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego

Sekretarz

Skarbnik

Opiekun Samorządu Uczniowskiego

p. mgr Agnieszka Baranowicz

Przewodniczący Samorządów Klasowych

Tymoteusz Mętrak  kl. 1A

Jakub Góra kl. 1B

kl. 2A

Wiktoria Miter kl. 2B

Dominika Korpas kl. 3A

Oliwia Sabat kl. 3B

SKŁAD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO LICEUM 2016/2017

Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Liceum

Jan Komisarczyk kl. 2A

Zastępca Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego

Katarzyna Prędka kl. 2A

Sekretarz

Wiktoria Sobieraj kl. 2B

Skarbnik

Anna Adamska kl. 2B

Opiekun Samorządu Uczniowskiego

p. mgr Agnieszka Baranowicz

Przewodniczący Samorządów Klasowych

Bartosz Chmielewski kl. 1A

Natalia Szydłowska kl. 1B

Katarzyna Prędka kl. 2A

Dawid Pajor kl. 2B

Michał Brodziński kl. 3A

Szymon Pabjan kl. 3B

Skip to content