Uczniowie klasy 3A Kacper Chwastek i Jan Grabałowski wzięli dziś udział w uroczystości wręczenia dyplomów i wyróżnień finalistów XIX Olimpiady Losy żołnierza dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy. Spotkanie zorganizowane przez Kuratorium Oświaty w Kielcach było podsumowaniem pierwszej części ogólnopolskiego finału zawodów. W przyszłym tygodniu obaj uczniowie będą reprezentowali naszą szkołę i województwo świętokrzyskie w Warszawie.

Wręczenie nagród i wyróżnień dla finalistów
Przejdź do treści