10 marca 2021 w jednej z sal Liceum Ogólnokształcącego im. Św. Jadwigi Królowej w Kielcach odbył się II etap VIII Dyktanda Niepodległościowego „Po polsku o historii”. Pięcioro uczniów i dwie nauczycielki spotkali się, by wspólnie, po raz kolejny podkreślić wagę ojczystego języka i niezwykłej historii, jaką można za jego pomocą przekazać. W dobie pandemii wszyscy… Czytaj więcej
„Niezłomni w słowie”- II etap VIII Dyktanda Niepodległościowego









