W dniach 28-30.10.2019 r. dwie uczennice naszej szkoły, pod opieką p. Moniki Kosmali, uczestniczyły w jubileuszowym, 10. Festiwalu Filmoteki Szkolnej w Warszawie. Chwilę po przyjeździe do Warszawy, zarejestrowaniu się na festiwal i otrzymaniu pakietu powitalnego, razem ze wszystkimi uczestnikami wydarzenia udaliśmy się na wspólny obiad, a następnie wzięliśmy udział w ciekawych warsztatach integracyjnych. Punktem kulminacyjnym pierwszego… Czytaj więcej
10. Festiwal Filmoteki Szkolnej








