Ważne informacje i wyniki zapisów do klas pierwszych Szkoły Podstawowej
im. św. Jadwigi Królowej
 w Kielcach.

Drodzy Rodzice uczniów przyjętych do klas pierwszych, przekazuje ważne informacje:

Zapraszam na zebranie organizacyjne w dniu 5 czerwca (poniedziałek) 2017 roku o godz. 17.00 w auli szkoły przy ul. Słowackiego 5 .

  1. Proszę o uzupełnienie dokumentów:
  • Akt urodzenia dziecka
  • dwa zdjęcia legitymacyjne + zdjęcie na płycie CD
  • sprawozdanie z przeprowadzonej diagnozy gotowości szkolnej
  • opinia pedagogiczno-psychologiczna (jeśli taka jest)
  • orzeczenie o niepełnosprawności lub o stopniu niepełnosprawności (jeśli takie jest)
  • opinia Księdza Proboszcza z parafii zamieszkania

Dokumenty należy złożyć  w dniach: 22 maja – 2 czerwca  2017 roku w sekretariacie szkoły.

Lista przyjętych uczniów:

 

Kl. 1a Kl. 1b
    1.              Baratyński Mikołaj Mateusz     1. Bartosz Adam Antoni
    2.              Bieniek Szymon Jan     2. Brelak Filip
    3.              Błaszczyk Jan Paweł     3. Czekaj Olgierd Paweł
    4.              Brzoza Antonina Maria     4. Detka Maria Ewa
    5.              Bukalski Adam Krzysztof     5. Dziopa Julian Aleksander
    6.              Głuszek Aleksandra Teresa     6. Gajos Klaudia Gabriela
    7.              Karbownik Zuzanna Emilia     7. Gołda Antonina Maria
    8.              Kasztelewicz Zoja Iga     8. Grojewski Wiktor Rafał
    9.              Kondracka Nikola     9. Grzegorczyk Wiktor
10.              Kowalski Bartosz Łukasz 10. Januchta Laura
11.              Kubik Ewa Agnieszka 11. Kędziora Tomasz Dawid
12.              Kurtek Alicja Anna 12. Kopacz Aleksandra Maria
13.              Łęcka Nadia 13. Kotwa Lena
14.              Nawrot Laura 14. Kowalik Kalina Otolia
15.              Pawlik Nikola Ewa 15. Lachowska Joanna Emilia
16.              Piwowarski Piotr 16. Lenartowicz Julia
17.              Skuza Jan Wojciech 17. Maj Ernest Marek
18.              Sosnowska Lena 18. Mila Amelia Katarzyna
19.              Stanek Anna Maria 19. Pająk Jacek
20.              Stankiewicz Maja Oliwia 20. Pietrzyk Zuzanna Zofia
21.              Steinhoff Antoni Jan 21. Słomka Marcel
22.              Stęplewski Wiktor 22. Stachowicz Agnieszka
23.              Szmidt Alicja Aleksandra 23. Szewczyk Katarzyna Anna
24.              Woźniak Franciszek 24. Tomczyk Wiktor Rafał
25.              Żak Wiktoria 25. Walczak Piotr Karol